Про нас

Ми створили Косметологію, в який хотіли б обслуговуватися самі:

  • тому що ми свідомо тримаємо нормальні ціни, розуміючи ситуацію навколо і з бажанням, щоб ви могли дозволити собі відвідувати нас так часто, як того вимагають Ваші шкіра та настрій
  • тому що що ми пропонуємо тільки ті процедури, ефект від яких дійсно є, і Ви його побачите. Та принципово не робимо щось «новеньке» тільки тому, що модно, якщо безпечність та ефективність не доведені світовим досвідом, дослідженнями та часом. Тому що нам важливіше, щоб ви залишилися з нами надовго. А також тому, що обличчя в нас одне і не варто ризикувати, навіть заради грошей.
  • тому що ми — перфекціонисти:
    • знайшли супер-дієву, ліцензовану косметику, але щоб ціни були не люті;
    • придбали «космічний» апарат для діагностики стану шкіри, щоб Ви побачили і кількість колагену, і якому віку дорівнює Ваша шкіра і таке інше, і це все від штучного інтелекту найсучаснішого японського пристрію на картинках та діаграмах; а потім ще порівняємо «до» та «після» курсу процедур;
    • та наприкінці кінців в нас працюють тільки лікарі: розумні, досвідчені, які розглядають шкіру, як цілісний орган великої системи, тому не тільки розроблять персоніфіковану та дієву програму саме для Вашої шкіри, а й порадять і гармонізацію раціону харчування, і додаткові інгредієнти, що прискорять отримання бажаного результату ззовні, поліпшуючи стан организму зсередини.

Ми знаємо такі секрети, що дозволять Вам дуже швидко насолоджуватись оновленим відображенням у дзеркалі. Це і є той холістичний підхід, який відрізняє Косметологію FLY. Приходьте. Це буде wow!

Контакти
Адреса:
Київ, вул.Васильківська,100-а, студія 262 (19 поверх).
Телефон:
+38(066)184-08-26
Email:
info@flycosm.com.ua
Мы в мережі:

Для запису на прийом пишіть на Viber, Whatsapp - ми відповідаємо впродовж 2-х годин.

Заходьте через хвіртку S1 зліва від Astra Dent (домофон)

Прямуйте до секції А, де охоронець відправить Вас ліфтом на наш поверх за допомогою картки. Картки попутників діють тільки на їх поверх,тому потрібен саме охоронець. Про всяк випадок телефонуйте до Косметології - ми зустрінемо.

Паркування 1: на тротуарі вздовж пр.Глушкова, відразу за поворотом на нього з вул.Васильківської

Паркування 2: парковка перед ВДНГ